۱۳۹۰ اسفند ۱۳, شنبه

در ستایش فراموشی !؟«... بدی نوع فراموشی ما اینه که نمی تونیم خود فراموشی رو به حافظه مون نسپریم و فراموشش کنیم، نمی تونیم خود فراموشی رو فراموش کنیم
باسه همین در عین اینکه همیشه فراموش می کنیم اما در عین حال هم می دونیم که فراموش کاریم و میدونیم که چیزهایی بوده که خوب بودند، خاطره هایی بوده که یه روزایی بودن و ما به دلایلی فراموششون کردیم و این تازه آغاز یه غصه تازه است ...»×. بخشی از نوشته های پنج شب پیش با عنوان «اندوه ماندگاری فراموشی»
×. آبجو لطفا!

۱۱ نظر:

 1. در یکی از اپیزودهای سریال هاوس بیماری را نشان میداد که اصلا بیماریش این بود که نمی توانست فراموش کند و همین باعث شده بود که از خانواده اش جدا شود. به نظرم یکی از بزرگترین نعمت ها همین فراموشی است.

  پاسخحذف
 2. در یکی از اپیزودهای سریال هاوس بیماری را نشان میداد که اصلا بیماریش این بود که نمی توانست فراموش کند و همین باعث شده بود که از خانواده اش جدا شود. به نظرم یکی از بزرگترین نعمت ها همین فراموشی است.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. کامنتو که خوندم یاد ممنوی نولان افتادم حتی

   حذف
 3. ای بابا من بران n تا نمونه می اارم که کلا اصلا یادشون رفته کی ان ؟چی ان؟ که چی ؟ چرا؟همه رو با شط شراب مقایسه نکن.فراموشی این روزا دوای درد همه درد هایی شده که می ذاریمشون سرطاقچه یا تو گنجه که خیلی جلو چشممون نباشن .خیلی رو اعصاب مون راه نرن.... به راحتی خیلی ها فراموش می کنن.حتی فراموشی شون هم فراموش می کنن.کاش همه نوشته تو می ذاشتی...می دونی که؟

  پاسخحذف
 4. یه چند روزی فراموش کرده بودم سر بزنم به اینجا!!

  پاسخحذف
 5. يه وقتايي همين فراموشي يه معضل ميشه ( اولين باريه كه نمي دونم املاي كلمه ام درسته يا نه !!!!!)
  اما اين كه فراموشي خودمون رو فراموش كنيم يه طور حذف واقعيت هست كه امكان پذير نيست .... خاطره هاي بد ماندگاريشون خيلي بيشتر از خاطره هاي خوبه و هر كاريشون كني نمي توني از يادآوري شون پرهيز كني

  اما آرزو مي كنم كه آغاز غصه تازه واستون تا جايي كه انكان داره دور باشه

  پاسخحذف
 6. الان چی شده؟
  تو کی هستی؟
  اینایی که گفتی چی بودن؟
  -هیچی...
  چی هیچی؟
  -اینایی که گفتم...
  مگه چیزی گفتی؟ کی گفتی؟
  -فراموشش کن!(مناظره ی بابا اتی با صابر)

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ببین حالا یه بلاگ آپ کردی ها
   جو گیر نشو.
   شلوغ هم نکن.
   :)

   حذف
 7. صابر تو بمیری هم من فراموشت نمی کنم مطمئن باش
  هاهاها

  پاسخحذف

اگه عضو نیستید و الان نمی دونین چجوری باید پیام بذارین توضیح میدم:
اگر گزینه نام/آدرس اینترنتی رو بزنین که خب نامتون و آدرس احتمالی بلاگتون رو وارد می کنین
اگر هم نخواستین با انتخاب گزینه ناشناس پیامتون رو بذارین فقط خب تهش یه اسم بذارین که من بفهمم با ناشناسای دیگه فرق دارین !!!!

بقیه گزینه ها رو هم نمی گم !
دهه اصلا چه معنی داره بخواین همشو بدونین !